דלתות זכוכית: יותר מ-4 חידושים בנושא שכדאי לכם לדעת

תוכן העניינים
שיתוף ב facebook
שיתוף ב whatsapp
שיתוף ב twitter
שיתוף ב linkedin
שיתוף ב telegram
שיתוף ב email
דלתות זכוכית

בעת בחירת דלתות פנים או חוץ יעלו בפנינו התלבטויות רבות ועל כן, חשוב להתקין דלתות זכוכית אצלכם בבית. 

אלה יהיו בעיקר לגבי סוג הדלת, חומר הגלם ממנו היא עשויה, עמידותה בפני מזג האוויר או תנאי האקלים בתוך חלל החדר (למשל בחלל האמבטיה שיש לחות רבה מהמים החמים), מהמחיר, הצורה, איכות הדלת, צורת הפתיחה שלה ועוד. 

דלתות הזכוכית מאת KB Studio, נחשבות למאוד פופולרית בקרב רבים באוכלוסייה, כן כדלתות למרפסת, הן כדלתות בחדר האמבטיה וכן במקומות רבים נוספים כמו משרדים, בתי עסק ואפילו חדרים נוספים בבית. מה הופך דלתות אלו לכל כך פופולריים? הנה כמה יתרונות של דלתות מזכוכית.

היתרונות של דלתות מזכוכית:

  • דלתות זכוכית, בשביל סגירת מרפסת זכוכית, מעניקות מראה יוקרתי ומהודר, הן במשרד, הן בבית ובכל מקום בו הן נמצאות. במקרים רבים הן עדיפות על סוגי דלתות אחרים.
  • שילוב של דלתות פנים מזכוכית מעניקות תחושה של חלל גדול ומרווח יותר.
  • שימוש בדלתות זכוכית פנימיות בבית בחדרי הילדים מאפשרות לנו לראות מה קורה עם הילדים בכל זמן, גם אם צריך לזכור את הדלת לשמור על אוויר קריר ונעים מהמזגן בחדר למשל וגם מונע מהילדים להסתגר בצורה כזו שלא נראה אותם. מפחית את הסיכוי של הילדים להיכנס בדיכאון או להתכנס בתוך עצמם מבלי שנשים לב לכך.
  • ניתן לשלב דלתות זכוכית גם בצבעים שונים.
  • ניתן לרכוש דלתות מזכוכית מחוסמת וכך להיות רגועים לגבי עמידותה גם במידה ומישהו נתקל בה או נופל עליה.
  • עמידות בפני תנאי לחות שונים (חדר קריר מהמזגן, חום השמש או לחות בחדר הרחצה).
  • נוחה מאוד וקל לתחזק דלתות זכוכית.
  • ניתן גם לשלב דלתות זכוכית "חלביות" לשמירה על הפרטיות.
  • מחירים נוחים. ישנן דלתות זולות יותר וישנן דלתות יקרות יותר.
  • קל להרכב ופירוק.

סוגים של דלתות מזכוכית ועוד כמה שיקולים שצריך לקחת בחשבון בבחירת הדלת:

ישנן כמה סוגים של הדלתות מזכוכית. ישנן דלתות הזזה שניתן לייצר בהתאמה אישית לפי הצרכים שלכם. ישנן דלתות זכוכית לאמבטיה הידועות בעמידות הגבוהה ללחות וחום. 

ניתן לשלב הדלתות מזכוכית למרפסת כדי לפתוח את הווילון במהלך היום וליהנות מאור היום הנכנס אל תוך הבית גם אם איננו רוצים לפתוח את הדלת עצמה. ניתן לרכוש דלתות בשילוב חלק מזכוכית. וכמובן עוד סוגים וסגנונות שמומלץ לבדוק.

פרמטרים נוספים שנרצה להתחשב בהם בבחירת דלתות לבית יהיו התקציב שלנו כמובן, סוג המילוי של הדלת, אופן הפתיחה של הדלת, סוג הצירים וכמה הם בולטים ואת המשקוף הנדרשת להתקנת הדלת.

שאלות ותשובות בנושא דלתות מזכוכית:

זה תלוי כמובן בסוג הדלת, באיכות שלה, בגודל שלה, בכמות הדלתות המוזמנות, האם זה כולל התקנה או לא, במהות הדלת ועוד. המחירים יכולים לנוע בין מאות לאלפי שקלים לדלת ממוצעת.

זה חשוב שיהיה לילדים פינה פרטית משלהם אולם מצד שני, במיוחד כשהילדים קטנים, צריך לדאוג שתהיה לנו גישה לראות מה קורה אתם בכל שעות היום ובכל מקום בבית. כמו כן זה יכול לעזור במניעת הסתגרות של ילדים בחדר.

ישנן דלתות הזזה, דלתות משיכה ודלתות דחיפה. סוג הדלת תלוי בכם ובסוג ההתקנה: מסילות, צירים וידית אחיזה של הדלת.

בסביבה העסקית שלנו לרוב נרצה לראות מה קורה עם העובדים בכל שלב ולכן נרצה להימנע מחדרים סגורים. שימוש בדלתות ו"קירות" מזכוכית בתוך המשרד מאפשרות לנו לראות מה קורה עם כל אחד בכל שלב ובמקביל גם ליהנות מחלל עבודה שמרגיש יותר מרווח ונעים.

סרטון של דלתות זכוכית