זכוכית הזזה למרפסת: עונים על 5 שאלות חשובות

תוכן העניינים
שיתוף ב facebook
שיתוף ב whatsapp
שיתוף ב twitter
שיתוף ב linkedin
שיתוף ב telegram
שיתוף ב email
זכוכית הזזה למרפסת

שימוש בזכוכית כדלת הזזה למרפסת יכולה להוות יתרון גדול (ולא רק במרפסת אגב)- ולכן צריך זכוכית הזזה למרפסת. 

במרבית הבתים היום, גם בתי קרקע וגם דירות בבניין, ביציאה אל המרפסת משתמשים בדלת הזזה מזכוכית. דלתות אלה משתלבות יפה מאוד עם הסלון או החלל בבית המקשר מתוך הבית אל המרפסת ובאופן כללי נראית כמעבר חלק, נעים ונקי יותר אל המרפסת. 

יתרון נוסף הוא נוחות השימוש והאפשרות גם לראות מה קורה בחוץ. אנו ב- KB Studio טוענים כי לצד אלה יש יתרונות רבים נוספים עליהם נרחיב בהמשך הכתבה, בנוסף למידע נוסף אודות השימוש בדלתות אלה.

היתרונות של דלתות הזזה מזכוכית למרפסת:

  • זולות ונוחות יותר להתקנה, להרכבה מהירה וגם לפירוק בעת הצורך.
  • ניתן לבנות על מסילות שעליהן ניתן להרכיב גם רשת נגד יתושים וחרקים ולאפשר פתיחת הדלתות בקלות מבלי הצורך שיכנסו יתושים וחרקים מעופפים אל תוך הבית.
  • מאפשרות לנו לראות מה קורה בחוץ גם אם בא לנו לשבת בתוך הבית.
  • מאפשר כניסה של אור טבעי הביתה ומשפר את האנרגיות בבית. חוסך גם בחשמל ובהוצאות.
  • מאפשר לנו להשקיף על הילדים בחצר כשהם משחקים שם ואנחנו יושבים בבית.
  • ביחד עם וילון הזזה יכול להקנות עיצוב נהדר לסלון כדלת מעבר לחצר ולמרפסת.
  • ניתן להתאים איך שאנו רוצים מבחינת גודל הדלת, עיצוב הדלת ועוד.
  • קל מאוד לתחזק ולנקות אותה עם חומרי ניקוי שונים, מטלית לחה ו/או מגבוני נייר.

איך להתקין דלתות מזכוכית בשביל הזזה למרפסת?

בדרך כלל דלתות זכוכית הזזה למרפסת יגיעו כבר מובנות בתוך מסגרת פח הבנויה בצורה כזו שיכולה להתגלגל ימינה/שמאלה בתוך מסילה. ראשית נסמן את האזור שבו נתקין את המסילות לדלתות זכוכית. חשוב להזמין את הדלתות והמסילות במידות המדויקות ואם אתם מסתבכים עם זה אז לקחת איש מקצוע שיבצע את העבודה הזו עבורכם. לנקות היטב את האזור ולהניח את המסילות. את המסירות נתקין בצורת מסגרת על הרצפה, הקירות והתקרה.

נתקין תחילה את המסילה הראשונה על הרצפה. נסמן חורים מדויקים ונקדח חורים באמצעות מקדחה עם ראש בעובי הברגים הנדרשים לקיבוע המסילה. נקדח בזהירות בתוך המסילה כדי לעשות חור במסילה על הדרך. נתקין את הברגים ונתקדם למסילות של התקרה והקירות. כאשר יש לנו את המסגרת מותקנת נוכל להלביש את דלתות ההזזה באלכסון.

שאלות ותשובות בנושא דלתות מזכוכית למרפסת:

באזור כמה אלפי שקלים. המחיר משתנה בהתאם לסוג המסגרת, גודל הזכוכית, איכות וסוג הזכוכית והאם המחיר כולל התקנה או לא.

יש דלתות זכוכית דקות יותר, עבות יותר, יש זכוכית מחוסמת, זכוכית חלבית, זכוכית שקופה, זכוכית עם עיטורים ועיצובים מיוחדים, דלתות זכוכית בצבעים זכוכית, מסגרת שונות, דלתות הכוללות חצי תריס חצי זכוכית ועוד.

תוכלו לרכוש אילו מסילות שתרצו. להתקין מסילה כפולה שתאפשר לכם להוסיף דלת רשת ו/או דלת תריסים שתוכלו לווסת את התאורה איך שתרצו.

כמובן. תוכלו לרכוש דלתות הזזה למרפסת, העשויות זכוכית בחלקן או באופן מלא, הנפתחות ונסגרות באופן אוטומטי, ידני או חשמלי בהתאם לצרכים ולרצונות שלכם.

זכוכית כדלת חיצונית, גם אם זו מובילה למרפסת, תהיה זכוכית חזה יותר ועבה יותר לכן הסיכוי שהיא תישבר יהיה קטן יותר. כמובן שהיא עדיין תהיה שבירה ולא מחוסמת לחלוטין אולם לא עדינה כפי שאתם חושבים.

סרטון על זכוכית הזזה למרפסת