ויטרינה זכוכית לעסקים: 4 דברים שלא ידעתם

תוכן העניינים
שיתוף ב facebook
שיתוף ב whatsapp
שיתוף ב twitter
שיתוף ב linkedin
שיתוף ב telegram
שיתוף ב email
ויטרינה זכוכית לעסקים

סביר להניח שהלכתם לא פעם ולא פעמיים לקניון ומחוץ לכל חנות נחשפתם למוצרים ולתצוגות המיוחדות של החנויות מבעד לקיר זכוכית גדול. ולכן צריך ויטרינה זכוכית לעסקים. 

קיר זה נקרא ויטרינה זכוכית לעסקים, בדומה לזכוכית זזה למרפסת בבית שלכם. מדובר בשטח תצוגה חשוב מאוד לעסקים, בין אם החנות נמצאת בקניון, ברחוב הומה אדם בעיר או שמדובר במשרד של עסק בבניין משרדים. 

שימוש בוויטרינה מזכוכית טומן בחובו יתרונות רבים וכיום זה לא בשמיים להתקין ולממן ויטרינה שכזו.

באילו עסקים ומקומות מתאים להשתמש בוויטרינה מזכוכית?

בעסקים רבים עושים שימוש בוויטרינה מזכוכית. יש לה יתרונות רבים, ניתן להציג דרכה מבצעים ו/או מוצרים קיימים או חדשים ולקדם מכירות באמצעותן. כמו כן היא דרך נהדרת לחשוף את מוצרי החנות גם לאנשים שלא בהכרח רוצים להיכנס אל תוך החנות או מחפשים טריגר לכניסה לחנות. 

עיצוב פנים העסק, לא פעם, עוסק במספר שינויים ושיפוצים. לכן, אנו ממליצים לפנות אל חברת VIP Design, וליצור איתם מערך מושלם של עיצוב פנים העסק שלכם.

עסקים אלו שאנו מדברים עליהם לרוב יהיו חנויות מסוגים שונים אבל לא רק. אתם תראו גם בנייני משרדים רבים עם קירות ודלתות מזכוכית, בתי מלון, מבני מסחר כאלה ואחרים ועוד. 

זוהי דרך נהדרת למשוך אנשים פנימה ולהראות לאנשים מה קורה בפנים עוד לפני שהם נכנסים.

רשתות מזון, חנויות ספורט, חנויות בגדים, חנויות של מתנות, נעליים וכל דבר למעשה מבוססים על ויטרינה זכוכית בכניסה לעסק.

היתרונות של ויטרינה זכוכית לעסקים:

  • מגדילות את המכירות בעסק בכך שמקדמות מכירות של מוצרים חדשים, מבצעים ומוצרים חזקים דרך הוויטרינה לאנשים שלא בהכרח חשבו להיכנס לחנות.
  • מאפשרות תצוגה מרהיבה שמושכת את העין ותשומת הלב אל החנות שלכם.
  • משדרת מראה יוקרתי ומקצועי יותר של החנות ו/או המשרד.
  • חומר הזכוכית אולי נחשב למעט יקר אולם ההתקנה היא מאוד פשוטה ולכן מאזנת את העלויות ביחס לקירות מסוגים אחרים.
  • התחזוקה מאוד נוחה ומהירה וניתן להשתמש בחומרי ניקוי שונים לניקוי הוויטרינה.
  • מתאימות גם לאזורים פנימיים בתוך בית העסק.
  • התקנה של ויטרינה זכוכית לעסקים בעזרת KB Studio בתוך משרדים למשל יכולה לאפשר לנו לראות מה קורה עם העובדים שלנו בכל עת תוך כדי העבודה וגם מציגה ללקוחות שקיפות מלאה ותחושה מרווחת ונעימה בחלל המשרד.
  • ועוד…

שאלות ותשובות בנושא ויטרינה זכוכית לעסקים:

בבנקים, מתחמי CHANGE, סניפי דואר ומקומות רבים אחרים תוכלו לראות ויטרינה משוריינת מזכוכית בקופות, ויטרינות רגילות מזכוכית למחיצות בין עמדות עבודה וכו'. יש אפשרויות רבות לעבודה עם זכוכית בעסקים.

אם אתם מתכוונים מבחינת גנבים – הרי שזה תלוי היכן החנות נמצאת. כאשר מדובר בקניון יש את האבטחה של הקניון וכאשר הקניון סגור ואין בו אנשים אין לכם מה לדאוג בכל מקרה. כאשר מדובר בחנות ברחוב בדרך כלל נהוג לכלול מנגנון אבטחה נוסף כמו דלתות סורגים או תריס חשמלי מפח שיגנו על החנות כאשר היא סגורה ואין עובדים במקום. מבחינת חשיפה של העובדים והמוצרים בתוך החנות – זוהי המטרה של ויטרינה מזכוכית בעסק וגם היתרונות הגדולים שהיא מייצרת.

כדאי לברר זאת מול החברה ממנה אתם מזמינים את הוויטרינה. הקפידו על כך שההזמנה תכלול גם התקנה במקום.

גם כאן תצטרכו לשאול את החברה ממנה אתם רוכשים את הזכוכית. תוכלו לבקש במיוחד זכוכית חסינת כדורים אם כי זה מאוד תלוי היכן אתם נמצאים. חנות בתוך קניון אינה צריכה ויטרינת זכוכית כזו בשל העלויות היקרות יותר שלה.

סרטון על ויטרינה זכוכית לעסקים