סגירת זכוכית וילון למרפסת: 3 דברים שבטוח לא ידעתם

תוכן העניינים
שיתוף ב facebook
שיתוף ב whatsapp
שיתוף ב twitter
שיתוף ב linkedin
שיתוף ב telegram
שיתוף ב email
סגירת זכוכית וילון למרפסת

אם אתם רוצים לשבת וליהנות מהמרפסת שלכם גם בחודשי החורף הקרים, בהם יש רוחות, גשמים ולעתים גם ברד ולא לתת למזג האוויר הזה להיכנס אל המרפסת שלכם – ולכן חייב סגירת זכוכית וילון למרפסת.

כדאי יהיה לבצע סגירת זכוכית וילון למרפסת שלכם כמו שאנו ממליצים להתקין פרגולות אלומיניום. מדובר למעשה ביחידות זכוכית המורחבות אחת ליד השנייה במסילות מקבילות וניתן יהיה למשוך לצדדים את יחידות הזכוכית כמו דלת הזזה רק בצורה שמאוד מזכירה וילון ועל כן שמה של סגירת זכוכית זו למרפסת.

סגירת זכוכית עם וילון למרפסת -מדוע זה כדאי וחשוב?

סגירת המרפסת הנה הכרחית מכמה בחינות. ראשית היא תספק לכם את האפשרות לשבת במרפסת בכל חודשי השנה ולמנוע כניסה של חום, קור, גשם ורוחות עזות אל תוך המרפסת בזמן שאתם יושבים שם. 

היתרון הנוסף הוא שמדובר בפתרון בטוח הן מבחינת הרצון להכניס אור טבעי למרפסת או לבית ומצד שני לסגור את המרפסת כדי שהילדים לא יברחו החוצה או חס וחלילה יסתכנו כאשר מדובר במרפסת גבוהה בבניין מגורים. זאת ועוד שתוכלו לשבת בפרטיות, מבלי שהשכנים ישמעו אתכם או אתם את השכנים (במיוחד כאשר מדובר בבניין מגורים והמרפסת כמעט משותפת עם קיר קטן שחוצץ בין המרפסות).

היתרונות של סגירת זכוכית וילון למרפסת:

  • סגירת זכוכית עם וילון למרפסת מאפשרת לשמור על מראה פנורמי גדול ופתוח כיוון שמדובר ביחידות זכוכית המותקנות בסמוך אחת לשנייה ללא מסגרת ולכן אין שום דבר שמפריע לתמונה המלאה וההשקפה שלנו החוצה.
  • הזכוכית מעניקה מראה יוקרתי ומהודר למרפסת שלנו.
  • הזכוכית יותר טובה ממעקה בטיחות. היא מספקת למעשה הגנה מלאה שהילדים לא יצאו החוצה ללא השגחה כאשר מדובר בבית קרקע או יטפסו על מעקה המרפסת כאשר מדובר בדירה בבניין.
  • העובדה שהיא מפחיתה ברעשים מאפשרת לנו לשבת בשקט ובנחת במרפסת.
  • הניקיון של וילון זכוכית למרפסת הרבה יותר נוחה, מהיר ופרקטי מאשר סוגים אחרים של דלתות הזזה וסגירות למרפסת.
  • הזכוכית עמידה מאוד לאורך שנים רבות ולא צריך להחליף אותה בכל שנה או שנתיים.
  • הזכוכית עמידה בפני תנאי מזג האוויר השונים ואף מבודדת חום וקור. בכך היא מאפשרת לנו ישיבה נוחה ונעימה במרפסת לאורך כל חודשי השנה.

עיצוב החלונות:

אחד היתרונות הגדולים ביותר של סגירת זכוכית וילון למרפסת, כמו עם דלתות זכוכית, היא האפשרות לבחור את העיצוב של החלונות. גם אם תשתמשו ביחידות זכוכית שקופות בלבד זה כבר יעניק מראה יוקרתי ויפה יותר למרפסת שלכם ולבית בכלל. אם תרצו תוכלו לבחור זכוכית בצבע אחר, לשלב בזכוכית חלקים של זכוכית חלבית או זכוכית אנטי-סאן. תוכלו אפילו לעצב את הזכוכית עם מדבקות כמו למשל פרחים, בעלי חיים, בועות וכו'.

שאלות ותשובות בנושא סגירת זכוכית וילון למרפסת:

המחיר משתנה בין חברה אחת לאחרת, בהתאם לגודל הזכוכיות והאם ההתקנה כוללת עבודה בגובה או בבית קרקע. המחיר יהיה בדרך כלל באזור כמה מאות שקלים למ"ר.

הזכוכית מפחיתה את כמות החום הנכנסת למרפסת אם כי ניתן להשתמש במדבקות הצללה או לרכוש זכוכית מיוחדת המגינה לגמרי מפני חום וקרני השמש.

החלונות הן חלונות הזזה על המסילה כך שלא באמת צריך ידיות כדי להזיז אותן בצורה נוחה, אם כי אנו מבינים שאתם לא בהכרח תתלהבו לגעת עם הידיים בזכוכית וללכלך אותה. בדרך כלל בדרך הראשונה מותקנת ידידת והיא היחידה שמושכת את יתר יחידות הזכוכית כמו אקורדיון או וילון אם תרצו.

סירטון על סגירת זכוכית וילון למרפסת